Drobečková navigace

Úvod > Prodej vrtné soupravy a příslušenství

Prodej vrtné soupravy a příslušenství

vrtná souprava

UNIVERZÁLNÍ VRTNÁ SOUPRAVA

JE NA TŘECH KOLECH DO VÁHY 2 t PRO PŘÍKLEPOVÉ VRTÁNÍ VE SKÁLE PONORNÝM VRTACÍM KLADIVEM PŘES KOMPRESOR I "VODNÍM VÝPLACHEM - VYPLAVOVÁNÍM HORNINY VODOU DO NÁDRŽÍ " S POHONEM VRT. SOUPRAVY ELEKTRO HYDRAULIKOU NEBO 24 kW BENZÍNOVÝM MOTOREM , SE SILNĚJŠÍMI MOTORY NA DVOU ŘETĚZOVÉ VRTNÉ VĚŽI S NAKLÁPĚNÍM TŘEMI PÍSTNICEMI.

PRAGU V3S S HYDRAULICKOU RUKOU

NABÍZÍM S platnou STK, SPZ V DEPOZITU, S VRTNÝMI TYČEMI PRŮM. 79 mm 31 KS PO 3 METRECH A 4KS PO 2 METRECH, ŠNEKY 2ks, VRTACÍM KLADIVEM VKP 110 1ks, VRTACÍMI KORUNKAMI 152, 150, 162 mm, ATD. POJÍZDNÝ PÍSTOVÝ KOMPRESOR DK661 ŘÍZENÝM JEDNODUŠE VZDUCHEM A NE ELEKTRONIKOU PRO VRTÁNÍ VE SKÁLE S VELKÝM MNOŽSTVÍM NÁHRADNÍCH KOMPRESOROVÝCH VENTILŮ A JEDNÍM KOMPRESOREM S MOŽNOSTÍ KOMPLETACE.

PŘÍVĚS zn. AGADOS DO 3.5T

S DORAZOVOU BRZDOU S PLATNOU STK, SPZ V DEPOZITU, NALOŽENÝ VÝPLACHOVOU "TECHNOLOGIÍ PRO VRTÁNÍ V JÍLECH PÍSKÁCH A ŠTĚRCÍCH" SE TŘEMI BYTELNÝMI NÁJEZDY, NAVIJÁKEM S 20M LANEM S DÁLKOVÝM OVLADAČEM A BATERKOU 155 AH, VRTNÝMI TYČEMI 31 KS PRŮM. 89 MM OD S DÉLKOU 2m + 3 S DÉLKOU 1m OD FIRMY ATLAS COPCO V ŽELEZNÉ KONSTRUKCI, VRTNÝMI HLAVAMI PRŮM. 192 mm, 175 mm, 152 mm, HADICEMI, SE SPECIÁLNÍM VÝPLACHOVÝM ČERPADLEM NA ČTYŘECH BANTAMOVÝCH KOLECH S MOŽNOSTÍ VRTÁNÍ NAD 62m, 3KS LEHKÝMI PEVNÝMI SEDIMENTAČNÍMI NÁDRŽEMI. ATD.
Materiál: PVC trubky 200 x 4,2mm, 125 x 6mm vč. filtrů pro jíly a písky a PVC tr. prům. 110 x 4,2mm atd. + materiál pro vrtání vodním výplachem a těsnící bentonit.
Celková cena za vrtací celek dle dohody. Kontakt

Techniku na zhotovení vrtů mám osvědčenou a zvládne ji obsluhovat jedna osoba. Vrtná souprava byla vždy obsluhovaná  profesionály.

prodej vrtné soupravy prodej vrtné soupravy