Drobečková navigace

Úvod > Vrtání studní

Vrtání studní

V oblasti vrtání studní máme dlouholeté zkušenosti a našim zákazníkům poskytujeme záruku na vydatnost vodního přítoku do vrtu. V případě potvrzení smlouvy o zhotovení vrtu je vyhledání vodního zdroje ZDARMA a na provedené vrty poskytujeme záruku 24 měsíců s garancí minimálního přítoku 2000 litrů/24 hodin. Minimální přítok v nabídce a ve smlouvě je ovlivněn našimi informacemi  z geologie a hydrogeologie dané lokality. V případě neúspěšného vrtu na základě smlouvy vrt zasypeme a odjíždíme bez nároku na odměnu. Vrtání studní provádíme na Moravě i v  těžko dostupných lokalit.

Po uskutečnění studničního vrtu provádíme čerpací zkoušku  s měřením hladiny. Děláme hluboké utěsnění horní části vrtu bentonitem s rychletvrdnoucí cementovou zálivkou proti vnikání povrchové vody. Bentonit je suchý jíl, který ve vlhku výrazně naboptná a v uzavřeném prostoru vyvine tlak 2 barů, což vytváří perfektní těsnění. Zakončení vrtu instalujeme 0,5 m nad terénem zabetonovanou zátkou proti násilnému poškození. Veškerý využívaný materiál pro vrtání studní je opatřen atestem na pitnou vodu. 

Dále nabízíme také zprostředkování hydrogeologického posudku s projektem  pro stavební povolení studny a kontakt na vyřízení stavebního povolení na studnu.

Po zaslání poptávky Vám pošleme cenovou nabídku s podrobným popisem prací.

Poptávka vrtání studní