Drobečková navigace

Úvod > Zeptejte se

Zeptejte se

Vážení zákazníci, nebojte se zeptat, je to jen nezávazná poptávka.

Jako firma pomáhající českým firmám a domácnostem Vás nyní nechceme nechat na "holičkách" proto jsme vytvořili pořadnícíh požadavků na vrtání. Ten Vás nijak nezavazuje v tom jestli u nás skutečně realizujete vrtání. "Každá i ta největší karanténa jednou skončí, kdo bude v pořadníku ten bude mít přednostní právo vrtání plus pro něj v případě realizace uděláme zpracování hydrogeologického posudku s projektem pro stavební povolení studny .

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

K zaslání konkrétní cenové nabídky na Vaši e-mailovou adresu potřebujeme znát následující údaje

    • Název katastrálního území místa vrtu
    • Číslo parcely, nebo číslo popisné
    • Vlastníte-li vodovodní a elektrickou přípojku 400 V s minimálním jištěním zásuvky 20 A, označením jističe 20C pro připojení vrtné soupravy s hlavním jističem 25B + zásuvku na 220 V ?
    • Kontakt na Vástelefonní číslo a e-mail
    • Vlastníte platné stavební povolení na vrtanou studnu? Od 1. 1. 2019 je nutné povolení od vodoprávního úřadu na takzvané průzkumné vrty za účelem zachycení vodního přítoku. Čekací doba na povolení pro tzv. průzkumný vrt je téměř stejně dlouhá jako na stavební povolení pro vrtanou studnu.